Підбір
Призначення
Категорії

Рукавички гумові

  • Нитриловые перчатки   RNIT-VEX отлично выдерживают влияние альдегидов, спиртов, фенолов и кислот, что позволяет использовать перчатки из нитрила в лабораториях, при работе с агрессивными средами. Перчатки...
    Ціна 65 грн
Показати 1 - 1 1 товар

Гумові робочі рукавички

У будь-якому робочому процесі потрібно максимально створити безпечну обстановку. Особливу увагу потрібно звернути на те, яка форма передбачається для вашого роду занять. Адже не просто так прописані правила, в яких вказують, у чому повинен бути одягнений співробітник, і який зовнішній вигляд мати.

Однією з таких вимог на багатьох виробництвах і фірмах є наявність захисних рукавичок. З якого вони будуть матеріалу, залежить безпосередньо від виду робіт, які вам потрібно виконувати.

Види робочих рукавичок

  • найпопулярніший і найзатребуваніший вид рукавичок - бавовняні рукавички, нерідко з ПВХ покриттям. Вони універсальні, і підходять для багатьох занять, чи то будівельні роботи, чи то садівництво, чи то робота в магазині. Вони здатні захистити від незначних механічних пошкоджень, подряпин і порізів;
  • силіконові або рукавички гумові використовують медпрацівники, співробітники харчових виробництв і багато інших, де важливо убезпечити руки від потрапляння різних речовин;
  • нітрилові рукавички не сильно, але все ж захистять від механічних пошкоджень і потрапляння хімічних речовин на шкіру рук;
  • рукавички з латексу - не пропускають багато хімікатів, тому підходять для працівників лабораторій, нафтопереробних галузей, лакофарбових робіт та багато іншого;
  • спилкові виготовляють зі шкіри і мають більш високий рівень захисту. Убезпечать від термічного впливу, ударів і проколів;
  • краги часто використовують зварювальники, так за рахунок матеріалу, з якого вони виготовлені (брезент, спилка, шкіра) їх радять використовувати для важкої промисловості.

Наш інтернет-магазин ВатерОпт допоможе вам вибрати саме те, що ви шукайте, адже асортимент широкий і різноманітний. У нас ви знайдете рукавички господарські, рукавички гумові для прибирання, медичні рукавички та рукавички діагностичні - дуже багато різних варіантів для кожного з вас.

Сфери, в яких застосовуються гумові рукавички, дуже широкі - це медицина, автовиробництво, кондитерство, с/г роботи і дуже багато інших, всіх так просто не перелічити.

Такі рукавички дають рукам більше чутливості, свободу рухам і зручність у роботі.

Латексні, нітрилові та вінілові рукавички: у чому різниця

  • Латекс - це суміш молочного соку каучуконосних рослин та інших компонентів. Рукавички з цього матеріалу - найпоширеніший товар, яким користується безліч людей. Найчастіше використовується в медичних установах. Є свої плюси і мінуси, які потрібно враховувати під час купівлі, знаючи вимоги до рукавичок для вашого роду заняття. Основними плюсами вважається висока чутливість, яка дуже помітна в таких рукавичках, і їхня еластичність, податливість. Так само, вони мають стійкість до лугів і кислот. Найідеальніший варіант для тих, хто працює за операційним столом. У будь-якому середовищі рукавички допомагатимуть утримувати інструмент - чи то вологе середовище, чи сухе. Є один недолік, через який не кожен може користуватися цим видом захисту - можливість алергічних реакцій. І ці прояви можуть бути не тільки у того, хто використовує рукавички, а й у того, з ким вони контактують.
  • Нітрил - по суті той самий латекс, але тільки виготовляють його із синтетичного, штучно отриманого каучуку. Його винахід був пов'язаний з тим, що виробництво латексу набуло занадто великого попиту. Ось тільки головна їхня відмінність у тому, що нітрилові рукавички повністю гіпоалергенні, і в цьому їхній великий плюс. Головне, дотримуватися правильних вимог, щоб нітрилові рукавички послужили гідно свою службу - не використовуйте одну пару більше 2-х годин, і дотримуйтеся правил догляду за шкірою рук. Так само, ці рукавички стійкі навіть до проколів, є досить міцними. Стійкі перед впливами олій, ефірів, розчинників і багато чого іншого. Відмінно підходять для використання в домашніх умовах, оскільки вони добре захищають від шкідливого впливу побутової хімії.
  • Вінілові рукавички - синтетичний склад їх не представляє великої цінності, та й матеріал, який використовується, є дешевим. Натомість, вони стійкі до основ, спиртів, каустиків і кислот. Це гіпоалергенні вироби, які підходять для мінімальних навантажень.

Усім відомо, що багато рукавичок подібного виду мають припудрену поверхню. Навіщо це роблять і кому вони підходять?

Кукурудзяний крохмаль - це той елемент, яким виробляють опудрювання рукавичок. Це потрібно для того, щоб прискорити процес надягання виробу на руку, але ж багато таких професій, які вимагають швидкого реагування, і частої зміни рукавичок. Але, якщо у вас є якісь подряпини, ранки на руках, або ж шкіра схильна до подразнення - такий варіант не варто навіть розглядати. У такому разі купуйте непудровані вироби.

Що врахувати під час вибору рукавичок

  • відсоток вологості навколишнього середовища;
  • оцінити мету вашої роботи, і які дії ви будете виконувати;
  • ваш стан шкіри рук і схильність до алергічних реакцій;
  • правильно підбирайте розмір - щоб вашу руку не передавлювало, але і щоб рукавички не були занадто великі;
  • якість матеріалу.
  • Рукавички знижують ризик отримання дрібних травм і зараження різного роду мікробами.

Купити рукавички гумові можна на нашому сайті за дуже вигідними цінами, при цьому якість і асортимент вас дуже приємно здивують. Якщо ви шукаєте рукавички з кігтями, або ж рукавички діелектричні шовні - ви зустрінете їх на сторінках нашого інтернет-магазину ВатерОпт, зможете просто додати їх у кошик. Або ж є такий варіант: зв'яжіться з нами за номерами, які вказані на сайті, і ми допоможемо вам знайти потрібний товар.

Завжди уважно ставтеся до свого здоров'я і безпеки під час робочого процесу. Навіть якщо ваш роботодавець не подбав про створення потрібних умов для вашої роботи, то не полінуйтеся і не пошкодуйте коштів на те, щоб уберегти себе від негативних неприємних ситуацій самостійно, або ж спробуйте вирішити це важливе питання зі своїм начальством - внесіть пропозицію змінити їхнє ставлення до робочого процесу.

.